Łóżeczko niemowlęce ArtWoodKids

Łóżeczko niemowlęce ArtWoodKids

Kwestia wyboru łóżeczka jest dość skomplikowana, biorąc pod uwagę nie tylko ogromny asortyment produktów dostępnych na rynku, ale także chęć połączenia praktyczności z estetyką i bezpieczeństwem. I naprawdę wszyscy chcemy, aby łóżeczko kupione dla dziecka było najbardziej oryginalne-niezależnie od tego, czy będzie rosnąć w nim mała księżniczka, czy bardzo młody książę:)

Okrągłe łóżeczko pozostaje do dziś bardzo oryginalną opcją, która staje się coraz bardziej popularna. A tutaj wydaje się, że wszystko jest proste – najważniejsze jest to, że produkt pasuje do stylu i można go z powodzeniem umieścić w pokoju dziecięcym. Ale warto wziąć pod uwagę również na inne kryteria 

  • Okrągłe łóżeczko jest wygodne dla rodziców noworodków. Możesz podejść do dziecka z dowolnej strony. Pozwala to szybko reagować na to, co dzieje się z dzieckiem. 
  • Ten model jest od urodzenia do 6 lat. Zaletą jest to, że wraz ze wzrostem maluszka łóżeczko zmienia się. Łóżeczko okrągłe posiada następujące transformacje: łóżeczko okrągłe, przewijak, łóżeczko owalne, łóżeczko dostawne, kanapa, kojec, stolik i 2 krzesełka.
  •  Dużym plusem tego modelu jest możliwość regulacji wysokości dna. Opuszczając go, możesz łatwo zrobić kojec ze zwykłego łóżka. Dany model posiada cztery poziomy dna
  • Materiał: naturalne drewno olchowe, bukowe, dębowe
  • Dodatkowo do łóżeczka można zamówić: materace, wahadło do okrągłego i owalnego łóżeczka, pałąk do baldachimu.

ArtWoodKids

on wrz 2, 2022

Call Our Store

+48574833844

artwoodkids@gmail.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Folow Us