ARTWOODKIDS to producent unikatowych mebli z naturalnego drewna. Dzięki współczesnemu wysokotechnologicznemu sprzętu, produkujemy meble wysokoj jakości z naturalnych materiałów.

Każdy nasz produkt jest podtwierdzony certyfikatem, który odpowiada wszystkim istniejącym standartom i wymaganiom. 

Naturalne materiały, buk, dąb i olcha, z których są wykonane meble firmy ARTWOODKIDS, charakteryzują się wysoką trwałością. Oczywiście, wysoka cena staje się podstawą wątpienia, ale ważne jest pamiętać, że meble naturalne są dobrą inwestycją, którą można przekazać następnym pokoleniom.

Specjalizujemy się na produkowaniu drewnianych łóżeczek rosnących razem z dzieckiem. Osobliwą cechą produkowania jest wykorzystanie unikalnej technologii masywnego zginania. To znaczy, że w trakcie produkowania nie używamy poliuretanu czy kleju. Używamy drewno wysokiej jakości, gdzie nie ma żadnych sęków i fałszywego rdzenia. Elementy łóżek ręcznie szlifują się do idealnie gładkiego stanu. A mówią, że ręcznie wykonane rzeczy mają duszę.

Oprócz łóżeczek zajmujemy się produkcją materacy, pościeli dzicięcych i innych dodatków na zamówienie. Nieustannie poszerzamy swój asortyment.

Oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również efektywny  sposób dostawy produktów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami w każdy wygodny sposób. Z chęcią odpowiemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

LIMWOOD Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością mieści się pod adresem: Czerwonego Krzyża 1 lok. B, Terespol, lubelskie.

Dane dla dokonania płatności przelewem:

LIMWOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Czerwonego Krzyża 1B 21-550 Terespol NIP: 5372651096.

Numer konta: 89 1020 1260 0000 0902 0183 5339

Call Our Store

+48574833844

artwoodkids@gmail.com

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Folow Us