search

Stelaż do baldachimu

Doskonałym dodatkiem do łóżeczka będzie pałąk (mocowanie) baldachimu do łóżeczka. Bardzo ważne jest to, aby było ono nie tylko pięknym dodatkiem do łóżeczka, ale i zostało wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. Produkujemy ekologiczne uchwyty z naturalnego drewna olchowego. Istnieje możliwość wyboru kolorów.

Mocowanie do baldachimu jest montowane w standardowe dziury naszych łóżek, co robi go bardzo wytrzymałym i i niezawodnym!

65,04 zł
Brutto
Ilość

Czytaj opinie

Wszystkim rodzicom wiadomo, że mocny i zdrowy sen jest warunkiem prawidłowego i pełnego rozwoju każdego dziecka. Dlatego wkładają wiele wysiłku, aby zorganizować dla swojej okruchy maksymalnie wygodne i komfortowe miejsce do spania. Wybierane jest łóżeczko, specjalny materac dla dzieci i pościel. Jako oryginalną dekorację łóżeczka dla dziecka wielu rodziców wykorzystują baldachimy. Pomagają one stworzyć w pokoju dziecięcym atmosferę komfortu i przytulności. Ponadto, one występują w roli bariery ochronnej przed brudem, kurzem, owadami i przeciągami.

Stelaż do baldachimu wyróżnia się niezawodnością i wytrzymałością, jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Z jego pomocą można łatwo i szybko powiesić nad łóżeczkiem dziecka baldachim i tym samym chronić go od natrętnych owadów, kurzu i przeciągów w pomieszczeniu.

*do łóżeczek z dębu, buku, jesionu, brzozy i olchy pałąk jest robiony z olchy!

Instrukcja montażu

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Czy ten produkt używany?
Nie znaleziono recenzji