Złap okazję do 14 sierpnia włącznie obowiązują promocje na stronie.

PRZEZNACZENIE:

Łóżeczko okrągłe, łóżeczko owalne, łóżeczko dostawne, kanapa, przewijak, kojec, łóżeczko 8w1.

CHARAKTERYSTYKA:

Wymiary łóżeczka okrągłego:
73 cm średnica
Wymiar miejsca do spania owalnego łóżeczka:
123х73 сm
Ilość poziomów dna:
4 (9, 23, 34, 50 cm od poziomu podłogi bez kółek)
Wysokość łóżeczka:
80сm + 6сm kółka
Ilość transformacji:
8 (okrągłe+ przewijak + owalne + kanapa + kojec +dostawne +2 krzesełka + stolik)
Materiał łóżeczka:
Masyw dębu najwyższej jakości
Farba:
Hipoalergiczna farba rozpuszczalna w wodzie
Wytrzymałość:
Wytrzymuje do 100 kg
Kółka:
Gumowane, obrotowe z hamulcem w kolorze białym
Waga netto:
25 kg
Gwarancja:
24 miesiące
Warunki dostawy:
Kurierem do mieszkania

ŁÓŻECZKO ROSNĄCE DĘBOWE 8W1

2 439,02 zł

Item  %% req.component_name %% jest wymagany.

wybrałeś  %% selectedNbrComponents %%  out of  %% totalNbrComponents %%  item(s).

Cena podstawowa (z podatkiem) %% getFormattedPrice(basePrice) %%
Item Całkowity (z podatkiem) %% getFormattedPrice(itemPrice) %%
Całkowity (z podatkiem) %% getFormattedPrice(totalPrice) %%

ŁÓŻECZKO ROSNĄCE DĘBOWE 8W1

2 439,02 zł

Item  %% req.component_name %% jest wymagany.

wybrałeś  %% selectedNbrComponents %%  out of  %% totalNbrComponents %%  item(s).

Cena podstawowa (z podatkiem) %% getFormattedPrice(basePrice) %%
Item Całkowity (z podatkiem) %% getFormattedPrice(itemPrice) %%
Całkowity (z podatkiem) %% getFormattedPrice(totalPrice) %%
Kolor :
Ilość :

Spieszyć się! Tylko 5 Pozostało na magazynie!

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Łóżeczko dziecięce okrągłe rośnie razem z twoim dzieckiem. Łóżeczko okrągłe rosnące niewątpliwie jest TOP1 w wyprawce :)

Łóżeczko okrągłe do tej pory pozostaje bardzo oryginalną opcją, która staje się coraz bardziej popularna. Dzięki czterem obrotowym kółkom poruszanie się nim po mieszkaniu nie stanowi żadnego problemu! 

Łóżeczko niemowlęce posiada cztery stopnie regulacji wysokości dna materaca. Dzieckо mоżna pоłоżyć na wygоdny pоziоm z dоstępnych, dbаjąc w tеn spоsób о jеgо bеzpiеczеństwо i włаsny kоmfort podczаs pоdnоszеniа gо z łóżeczkа.

Łóżeczko dziecięce można zamówić z bujaczekiem wewnętrznym, dzięki temu otrzymujemy łóżeczko bujane. Podczas bujania podstawa łóżeczka nie porusza się, to znaczy nie wytwarza niepotrzebnych dźwięków, co jest szczególnie ważne w nocy. Takie łóżeczko jest uruchamiane jednym prostym ruchem, można dotknąć tylnej części łóżeczka i spokojnie spać.

Łóżeczko jest modulowane. Łóżeczko okrągłe, które wykorzystuje się w tym samym czasie, co przewijak i jest niezbędne w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka, kiedy niemowlę bardzo potrzebuje obecności mamy, więc to łóżeczko można łatwo podsunąć do łóżka rodziców, a także łatwo odsunąć, gdy nie jest to konieczne. Po trzech miesiącach użytkowania możesz łatwo złożyć łóżeczko, używając elementów łóżeczka okrągłego i przewijaka jako podstawy. 

Jak widać z powyższych zalet, łóżeczko rosnące jest przydatnym i wygodnym rozwiązaniem dla rodziców. Ma wiele pozytywnych cech, jest wygodne w użyciu. Eleganckie łóżeczko z pewnością nada wyjątkowość pokoju maluszka!

Instrukcja obsługi łózeczka 8w1.

Uwaga! Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania drobnych zmian w produkcie, które nie mają wpływu na użytkowanie.

Pobierać (1.07MB)

Stelaż do baldachimu- instrukcja

Uwaga! Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania drobnych zmian w produkcie, które nie mają wpływu na użytkowanie.

Pobierać (314.92KB)

System bujania- instrukcja

Uwaga! Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania drobnych zmian w produkcie, które nie mają wpływu na użytkowanie.

Pobierać (387.26KB)

kwi 20, 2022

Jakość łóżeczka na 5 z plusem

Jestem bardzo zadowolona z zakupu łóżeczka dębowego 8 w 1. Wysoka jakość, niezawodność i bezpieczeństwo produktu. Materace są wygodne i przyjemne w dotyku. Urok drewna dębowego zachwyca wszystkich.

  • 0 0

Czas realizacji zamówienia 14-30 dni.

Jesteśmy producentem naszych produktów i każde zamówienie przekazujemy na halę produkcyjną. Dlatego realizacja zamówień może trwać nawet do 30 dni roboczych.

Naturalne materiały, buk, dąb, olcha i jesion z których wykonujemy meble, charakteryzują się wysoką trwałością. ArtWoodKids to inwestycja w komfort! Drewniane meble, to meble z duszą, pełne jakości, robione z pasją. Żaden materiał nie może być tak blisko człowieka, jak drewno i żaden nie jest dla niego tak naturalny i oczywisty.

Olcha ceni się za jej plastyczność i wdzięczność w farbowaniu drewna. Drewno olchowe to materiał, który jest zarazem miękki, sprężysty, jak i wytrzymały.

Bardzo wytrzymały i trwały buk charakteryzuje się elastycznością, co pozwala znacznie rozszerzyć zakres jego zastosowania. Tak więc, oprócz budowy i dekoracji domów, produkcji schodów, to elastyczne drewno jest optymalnie odpowiednie do produkcji eleganckich mebli giętych. 1Buk jest gęstszym drewnem, więc wytrzymuje znacznie większe obciążenia niż olcha. Rzeczywiście, na przykład gęstość buku wynosi 720 kg / m3, a olchy - 550 kg / m3. Odpowiednio zarówno waga, jak i wytrzymałość produktu będą wyższe.

Dąb jest symbolem długotrwałości, estetyki i wyrafinowania. Meble dębowe nigdy nie wychodzą z mody, a ponadto podkreślają Państwa szlachetny gust. Meble z dębu służą przez wiele dziesięcioleci. Co więcej, z czasem drewno twardnieje, stając się tym samym jeszcze bardziej odpornym na uszkodzenia. Wiadomo, że dobrze wpływają na zdrowie i emocjonalny stan dziecka. Gwarantują wytrzymałość, długotrwałe użytkowanie i odporność na uszkodzenia. W trakcie projektowania naszych mebli skupiliśmy się na jakości, funkcjonalności i ekologii. Nowoczesne wzornictwo i niestandardowa konstrukcja czynią łóżeczko rosnące jedynym w swoim rodzaju. Łóżko jest wykonane w całości z drewna dębowego, które dzięki naturalnemu kolorowi i ładnemu nałożeniu warstw farby, można zastosować do każdego wnętrza.

Jesion to świetny materiał na wszelkiego rodzaju blaty czy ozdobe drewniane. Nie będziesz miał problemów z zarysowaniami. Jesionowe drewno prezentuje się niezwykle oryginalnie i dekoracyjnie. 

OPCJE TRANSFORMACJI:

Łóżeczko ArtWoodKids zawiera 8 niezbędnych niezależnych wersji jednego łóżeczka, takich jak:

Okrągłe łóżeczko, które jest używane jednocześnie z przewijakiem i jest niezbędne w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka, kiedy dziecko pilnie potrzebuje obecności matki, więc takie łóżeczko można łatwo przenieść do łóżka rodziców, a także łatwo przenieść, gdy nie jest to konieczne. Po trzech miesiącach użytkowania można łatwo złożyć owalne łóżeczko, wykorzystując elementy okrągłego łóżeczka i przewijaka jako podstawę.

Może ci się spodobać również

Zadzwoń do naszego sklepu

+48574833844

artwoodkids@gmail.com

Godziny pracy naszego sklepu:

W dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: