Nasza historia się zaczęła w 2005 roku na Białorusi. ARTWOODKIDS to producent unikatowych mebli z naturalnego drewna. Dzięki współczesnemu wysokotechnologicznemu sprzętu, produkujemy meble wysokoj jakości z naturalnych materiałów.

Każdy nasz produkt jest podtwierdzony certyfikatem, który odpowiada wszystkim istniejącym standartom i wymaganiom. 

Naturalne materiały, buk, dąb i olcha, z których są wykonane meble firmy ARTWOODKIDS, charakteryzują się wysoką trwałością. Oczywiście, wysoka cena staje się podstawą wątpienia, ale ważne jest pamiętać, że meble naturalne są dobrą inwestycją, którą można przekazać następnym pokoleniom.

Specjalizujemy się na produkowaniu drewnianych łóżeczek rosnących razem z dzieckiem. Osobliwą cechą produkowania jest wykorzystanie unikalnej technologii masywnego zginania. To znaczy, że w trakcie produkowania nie używamy poliuretanu czy kleju. Używamy drewno wysokiej jakości, gdzie nie ma żadnych sęków i fałszywego rdzenia. Elementy łóżek ręcznie szlifują się do idealnie gładkiego stanu. A mówią, że ręcznie wykonane rzeczy mają duszę.

Oprócz łóżeczek zajmujemy się produkcją materacy, pościeli dzicięcych i innych dodatków na zamówienie. Nieustannie poszerzamy swój asortyment.

ARTWOODKIDS sprzedaje swoje meble po całym świecie, a m.in. na Białorusi, w Rosji, Polsce i Niemczech. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

Oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również efektywny  sposób dostawy produktów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami w każdy wygodny sposób. Z chęcią odpowiemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.